Makaleler » 3d Duvar Kağıtları » Moda ve Güzellik Salonları İçin Duvar Kağıdı

Moda ve Güzellik Salonları İçin Duvar Kağıdı

Moda ve Güzellik Salonları İçin Duvar Kağıdı

Dekore edilen alanların farklılaşması, beraberinde farklı ürün ihtiyaçlarını da getirmiştir. Bunlardan bir tanesi moda ve güzellik salonları için üretilen duvar kağıtlarıdır. Gelişen teknoloji ve genişleyen pazar alanı bu sektör için özel duvar kağıtları üretimine yön vermiştir. Günümüzde moda ve güzellik salonları duvar kağıdı uygulamasını sıkça tercih eden sektörler arasındadır. Seçilen duvar kağıtları, uygun alanlarda kullanılarak mekanın güzelliğini tamamlayıcı etki göstermektedir.

Arslan Dekor olarak bu üretim ağına farklı bir boyut kazandırarak 3D duvar kağıtları üretiyoruz. Ürettiğimiz bu duvar kağıtları gerçekçi görünümleriyle ilgi çekerken müşterilerimizden de beğeni topluyor. 3D duvar kağıtlarımız özel siparişler üzerine tasarlanır. Bu sayede kimsede bulunmayan özel tasarım duvar kağıtlarına sahip olursunuz. Yaratıcı tasarımlara sahip bir duvar kaplamasına sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Tasarımlarımız müşterilerimiz ve konusunda uzman ekimizin iş birliği ile tamamlanır. Moda evleri, butikler, aksesuar dükkanları, güzellik salonları ve kuaförler çalıştığımız alanlardan birkaçıdır. Tasarladığımız duvar kağıtları yüksek çözünürlüğe sahiptir. Bu da istediğiniz boyutlara göre ayarlamalar yapılmasını mümkün kılar. Büyük ve geniş duvarlar için kullanacağınız duvar kağıtlarının basımında bozulma olma ihtimalini azaltır. Marka olarak istek ve zevklerinize uygun olacak duvar kağıdı tasarımlarını gerçekleştirmek üzerine hizmet vermekteyiz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4