Makaleler » 3d Duvar Kağıtları » Mermer Desen Duvar Kağıdı

Mermer Desen Duvar Kağıdı

Mermer Desen Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı Nerelerde Kullanılır?

Duvar kağıdı, günümüzde salondan çocuk odasına, mutfaktan banyoya kadar evin farklı odalarını dekore etmek için kullanılmaktadır. Bu sayede boya ile yakalanamayan performans yakalanmaktadır. Renk ve model seçenekleri ile de boyadan daha efektif bir kullanım alanına sahiptir. Renk kataloglarından ziyade istenilen desenin uygulanabiliyor olması bu duvar kağıtlarının popülerliğini arttırmaktadır. Temizlik açısından da boyalardan daha kolay temizlenme yöntemleri vardır.

Evinizi dekore etmek dışında duvar kağıtlarının geniş bir kullanım alanı vardır. Bu alanlar arttıkça bu üretim bandındaki çeşitlilik de artmıştır. Bu durum da duvar kağıtlarını gündelik yaşamın her alanına yaymıştır. Kişisel ofisinizde özel bir tasarıma yer vermek istiyorsanız size uygun tasarlanan bir duvar kağıdının yerini başka ne alabilir? Ya da bir kuaför/berber salonunda şık tasarımları kullanmak ortamın ambiyansına katkıda bulunacak bir dekor olacaktır.

Mermer Desen Duvar Kağıdı ile Şıklığı Yakalayın

Duvar kağıtları işlevsel birer dekorasyon ürünleridir. Bu ürünleri istediğiniz alanda değişiklik yapmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu şekilde kişiselleştirilmiş alanlarda yaşama imkanına ulaşmış olursunuz. Duvar kağıtları boydan boya bir duvarı kaplayabilecekken isteğinize göre daha küçük alanlarda da kullanılır. Ortama uygun olarak seçilen duvar kağıtları kullanılacak ortamın havasını değiştirerek hoş bir görünüm sağlar.

Arslan Dekor olarak çoğu yaşam alanında özel tasarladığımız duvar kağıtları duvarları süslemektedir. Müşterilerimizin zevklerini ön planda tutarak hazırladığımız 3D duvar kağıtları farklı desen ve tarzlarıyla öne çıkıyor. Bu tasarımlardan en çok ilgi görenlerden biri de mermer desen duvar kağıdıdır. Mermer deseni yüzyıllardır zevkle döşenen alanların şık bir parçası olmuştur. Mutfakta, banyoda ya da salonlarda sıkça tercih edilir.

Mermer Desen Duvar kağıdı kullanımının yaygınlaşması ile farklı sektörlerde de sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Mermer deseni özellikle evlerde yıllar boyu süre gelen zarif bir tercihtir. Firmamız bu kullanım alanını genişletmede öncülük etmiştir. Bu sayede şirketlerin giriş alanları, kişisel ofisler, toplu çalışma alanlarının duvarları da bu desenle süslenmektedir. Mermer deseni düz ya da geometrik şekillerde tasarlanan 3D tasarımlarımızda kendisine yer edinmiştir.  Böylece zarif görüntüsü özelleştirilerek kullanılmaktadır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4