Makaleler » 3d Duvar Kağıtları » 3D Duvar Kağıtları

3D Duvar Kağıtları

3D Duvar Kağıtları

3D Duvar Kağıdı Nedir ? Bu soru Duvar Kağıdı yaptırmak isten herkesin aklına takılmaktadır. Duvar Kağıdında 3 Boyut nasıl olur ? hep aklımızı kurcalamıştır bu sorular. Gelin bu soruların cevaplarını birlikte öğrenelim.

        Görsellerdeki Derinlik özellikleri bu ürünleri 3 Boyutlu hale getirmektedir. Mesela bir Tünel görseli , ileriye doğru derinlik hissi veren bir görseldir. Bakıldığı zaman baş döndürücü bir derinlik görüntüsü veriyor ama dokululduğunda aslında Duvara kaplanmış bir duvar kağıdıdır. Yani 3D Duvar Kağıtlarının özellikleri Derinlik hissi vermeleridir. Bazı Görseller Derinlik bazıları ise kabartma görüntüsü vermektedir. Bu tür görseller bulundukları alanları çok daha geniş göstermektedirler.

 

Poster Duvar Kağıtları bu sektör içerisinde en çok ilgi görsen görsellerin başında gelmektedir. Tamamen görsellerdeki derinlik görüntülerinden oluşan 3 Boyutlu Duvar Kağıdı modelleri farklı bir görüntü verdikleri için diğer görsellerden ayrı tutulmaktadır. Tüm alanlarda kullanılabilen 3D Duvar Kağıdı modelleri için önemli olan konu uygulanacağı alana uygun olarak görsel seçilmesidir. Duvara uygulandığında önüne eşya gelip kapattığında derinlik görüntüsünü alamayabiliriz. Bunun için odanın ve eşyaların konumlarını dikkate almak gerekiyor.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4